شرایط و قوانین فروشگاه دسفروش

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دسفروش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دسفروش تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

عضویت در سایت (ثبت مشخصات)

افراد برای خرید در سایت لازم است فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنندچرا که ثبت کردن دقیق آدرس و اطلاعات و مشخصات به منزله ارسال کالا به آدرس ثبت شده شما میباشدو مسولییت و هرگونه مغایرت در آدرس و مشخصات بر عهده شخص میباشد و فروشگاه دسفروش هیچگونه مسولیتی نسبت به نادرست بودن مشخصات و ثبت اطلاعات  ندارد. بعد از عضویت در سایت کاربران می توانند خرید های خود را انجام دهند وسفارشات خود را ثبت نمایند,عضویت در سایت دسفروش رایگان است.


ثبت سفارش

 دقت در سایزبندی  و رنگبندی کالا  به عهده مشتری می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل بسته پستی مورد نظر را تحویل نگرفته و  با شماره های پشتیبانی تماس حاصل نمایید.
پس از ثبت هر سفارش تماس تلفنی با مشتری برای صحت و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد. لذا خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم های مربوطه وارد نمایید .
هزینه پست برای تعویض محصول در صورت عدم پسند رنگ ,سایز و یا به هر دلایلی جهت تعویض کالا به عهده مشتری میباشد.

انواع هزینه

در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمی گردد و مشتری تنها هزینه کالا را می پردازد.در صورت تغییر در دریافت مالیات در همین صفخه اطلاع رسانی میگردد.

هزینه ارسال هر محصول به صورت رایگان میباشد و در صورت تحویل نگرفتن محصول توسط مشتری  به هر دلیلی برگشت کالا هزینه دوم ارسال به عهده مشتری میباشد.

تعویض سفارش

تعویض لباس در صورت عدم پسند رنگ  به شرط باز نکردن بسته بندی فروشگاه قابل برگشت میباشد و هزینه ارسال رفت و برگشت محصول به عهده مشتری میباشد.لظفا در هنگام رنگبندی  دقت فرمایید

در هنگام خرید به راهنمای سایزبندی دقت فرمایید در صورت مغایرت سایز بندی بنا بر دلایل بهداشتی قابل تعویض نمیباشد تعویض فقط در قبال رنگبندی میباشد.

انتخاب در سایز بندی

در هنگام خرید به سایز بندی دقت فرمایید در صورت باز کردن بسته بندی کالا تعویض نمیگردد.

مدت زمان دریافت کالا

مدت زمان دریافت کالا به دست مشتری بعد از ثبت سفارش نهایی حداکثر 4 روز بعد ازآن میباشد.

نحوه ارسال

نحوه ارسالا کالا از طریق پست جمهوری اسلامی ایران میباشد.

ثبت سفارش ها در روزهای پنج شنبه و جمعه قابل ارسال نمیباشد وسفارش ثبت شده در روز شنبه ارسال میگردد

ثبت سفارشات در تعصیلات رسمی, ارسال آن بعد از تعطیلات انجام میگردد.